formularz zgłoszenia na kurs ściankowy





Zapraszamy na spotkanie informacyjne. Na spotkaniu ustalimy wspólnie grafik zajęć i omówimy kurs. Jeśli nie możesz przyjść na spotkanie - daj nam o tym znać - grafik i skrót ze spotkania wyślemy Ci mailem.

CENA KURSU: 360 zł
ILOŚĆ SPOTKAŃ / GODZIN: 5-6 / 12
WIĘCEJ O KURSIE: KLIKNIJ TUTAJ
ZNIŻKI:

  • studenci - 15% (300 zł)
  • członkowie klubów PZA - 10% (320 zł))
  • kursantki i kursanci 40+ - 10% , lub 1% za każdy rok powyżej 40 (320 zł i mniej)

Po kliknięciu przycisku "zgłoszenie" otrzymasz automatyczny e-mail zwrotny na podany przez Ciebie adres. Na maila od "żywego człowieka" czasami będzie trzeba trochę poczekać...

Warszawska Szkoła Alpinizmu

AKTUALNOŚCI

Kurs ściankowy 10.01.2023
kursy wspinaczkowe 2023 Najbliższy kursy ściankowy rozpocznie się się: 10.01.2023 o g. 20.00 Na sciance wspinaczkowej CW "W Górę" przy ul. Merliniego.
Na kurs można zgłosić się mailem, lub wypełniając formularz

Janek Appelt Założył bazę wysuniętą szkoły w Andaluzji. Wraz z bazą założył BLOG

Dla członków SPELEOKLUBU WARSZAWSKIEGO i UKA
wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 15%
Dla członków pozotałych klubów zrzeszonych w PZA oraz dla członków KW WARSZAWA
wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 10%
Kursy wspinaczkowe warszawa

o nas

Warszawską Szkołę Alpinizmu tworzy grupa instruktorów, posiadających doświadczenie w niemal każdej dyscyplinie wspinania. Skałki, góry, wspinaczki letnie i zimowe, małe i wielkie ściany, wspinaczki hakowe, na powierzchni i w jaskiniach. Uczymy wspinania na sztucznych ścianach, w skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Sokolikach oraz w Tatrach i Alpach.

Wspinaczka to aktywność którą można uprawiać na bardzo wiele sposobów: czasem, aby się doskonale bawić wystarczą tylko buty, t-szert, materac, 2 metry skały oraz grupa przyjaciół. Z kolei wspinacz wybierający się (samotnie czy w zespole) na wspinaczkę "mikstową" przyobIecze się zapewne w bieliznę termoaktywną 1-wszej i 2-giej warstwy, komplet gore-texowy, kevlarowe rękawice (+zapasowe w plecaku), high-tech'owe buty do wspinaczki zimowej, raki "automaty", profilowane czekany (dziaby), a jeśli nie zapomni o najnowszej technologii sztucznego puchu, to wliczając sprzęt do wspinaczki bedzie miał na sobie równowartość markowego auta z rynku wtórnego z pełnym wyposażeniem. Innym razem na wspinaczkę zabrać należy kilka wielkich worów sprzętu, wody i jedzenia, których transport pod ścianę graniczy z cudem, a w ścianie...

Podstaw wspinania i asekuracji nauczysz się na Kursie Wspinaczki Na Sztucznej Ścianie. Kurs ten obejmuje 12 godzin zajęć praktycznych na ściance wspinaczkowej oraz wykład z teorii asekuracji i sprzetu wspinaczkowego. Kursy odbywają się co 2 tygodnie, przez cały rok - przyjdź na spotkanie informacyjne i zapisz się na zajęcia. Kursy wspinaczki skałkowej - odbywają się od kwietnia do października. Niecierpliwym polecamy kurs skałkowy 3-dniowy (realizowany w weekend). Jeśli pociąga Cię prawdziwa skalna przygoda - wybierz kurs skałkowy 6-dniowy. Kursy wspinaczki wysokogórskiej (kurs tatrzańki) realizujemy w Tatrach i Alpach. Kursy trwają 14 dni. Odbywają się w lipcu i sierpniu.

Jeli chcesz regularnie trenować - zapraszamy do sekcji sportowej (młodzież i dorośli). Dociekliwych zapraszamy na lekcje wspinaczki na sztucznej ścianie i w skałkach

Warszawska Szkoła Alpinizmu 2014
Wojtek Michalski - tel. 505-614-460    Janek Appelt - tel. 502-344-720
Uwaga - wspinanie jest niebezpieczne, a co gorsza nasza strona korzysta z ciastek.
Od ciastek rośnie brzuch i wypadają zęby. Od wspinania możesz złamać nogę a nawet umrzeć. Ciastka możesz sobie wyłączyć w swojej przeglądarce a i tak wszystko będzie działało. Chyba.