formularz zgłoszenia na kurs wspinaczki skalnej 4-dniowy

TERMIN: 9.06 - 12.06 -Jura Krakowsko-Częstochowska
Jest to kurs po drogach ubezpieczonych. Kurs jest prowadzony przez instruktora wspinaczki sportowej PZA Jana Sokołowskiego.

CENA KURSU: 950 zł
CZAS TRWANIA: 4 dni
WIĘCEJ O KURSIE: KLIKNIJ TUTAJ
ZNIŻKI:

  • studenci, członkowie UKA i Speleolubu Warszawskiego - 15% (808 zł)
  • członkowie klubów PZA - 10% (855 zł)
  • kursantki i kursanci 40+ - 10% , lub 1% za każdy rok powyżej 40 (855 zł i mniej)

Po kliknięciu przycisku "zgłoszenie" otrzymasz automatyczny e-mail zwrotny na podany przez Ciebie adres. Na maila od "żywego człowieka" czasami będzie trzeba trochę poczekać...

Warszawska Szkoła Alpinizmu

AKTUALNOŚCI

Kursy ściankowe 15.01.2020 i 11.01.2020
kursy wspinaczkowe 2020 Najbliższe kursy ściankowe rozpoczną się się: 15.01.2020 o g. 19.00 Na sciance wspinaczkowej UW przy ul. Banacha 2a. i 11.01.2020 o g. 10.00 Na sciance wspinaczkowej CW "W Górę" przy ul. Merliniego.
Na kurs można zgłosić się mailem, lub wypełniając formularz

Janek Appelt Założył bazę wysuniętą szkoły w Andaluzji. Wraz z bazą założył BLOG

Dla członków SPELEOKLUBU WARSZAWSKIEGO i UKA
wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 15%
Dla członków pozotałych klubów zrzeszonych w PZA oraz dla członków KW WARSZAWA
wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 10%
Kursy wspinaczkowe warszawa

o nas

Warszawską Szkołę Alpinizmu tworzy grupa instruktorów, posiadających doświadczenie w niemal każdej dyscyplinie wspinania. Skałki, góry, wspinaczki letnie i zimowe, małe i wielkie ściany, wspinaczki hakowe, na powierzchni i w jaskiniach. Uczymy wspinania na sztucznych ścianach, w skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Sokolikach oraz w Tatrach i Alpach.

Wspinaczka to aktywność którą można uprawiać na bardzo wiele sposobów: czasem, aby się doskonale bawić wystarczą tylko buty, t-szert, materac, 2 metry skały oraz grupa przyjaciół. Z kolei wspinacz wybierający się (samotnie czy w zespole) na wspinaczkę "mikstową" przyobIecze się zapewne w bieliznę termoaktywną 1-wszej i 2-giej warstwy, komplet gore-texowy, kevlarowe rękawice (+zapasowe w plecaku), high-tech'owe buty do wspinaczki zimowej, raki "automaty", profilowane czekany (dziaby), a jeśli nie zapomni o najnowszej technologii sztucznego puchu, to wliczając sprzęt do wspinaczki bedzie miał na sobie równowartość markowego auta z rynku wtórnego z pełnym wyposażeniem. Innym razem na wspinaczkę zabrać należy kilka wielkich worów sprzętu, wody i jedzenia, których transport pod ścianę graniczy z cudem, a w ścianie...

Podstaw wspinania i asekuracji nauczysz się na Kursie Wspinaczki Na Sztucznej Ścianie. Kurs ten obejmuje 12 godzin zajęć praktycznych na ściance wspinaczkowej oraz wykład z teorii asekuracji i sprzetu wspinaczkowego. Kursy odbywają się co 2 tygodnie, przez cały rok - przyjdź na spotkanie informacyjne i zapisz się na zajęcia. Kursy wspinaczki skałkowej - odbywają się od kwietnia do października. Niecierpliwym polecamy kurs skałkowy 3-dniowy (realizowany w weekend). Jeśli pociąga Cię prawdziwa skalna przygoda - wybierz kurs skałkowy 6-dniowy. Kursy wspinaczki wysokogórskiej (kurs tatrzańki) realizujemy w Tatrach i Alpach. Kursy trwają 14 dni. Odbywają się w lipcu i sierpniu.

Jeli chcesz regularnie trenować - zapraszamy do sekcji sportowej (młodzież i dorośli). Dociekliwych zapraszamy na lekcje wspinaczki na sztucznej ścianie i w skałkach

Warszawska Szkoła Alpinizmu 2014
Wojtek Michalski - tel. 505-614-460    Janek Appelt - tel. 502-344-720
Uwaga - wspinanie jest niebezpieczne, a co gorsza nasza strona korzysta z ciastek.
Od ciastek rośnie brzuch i wypadają zęby. Od wspinania możesz złamać nogę a nawet umrzeć. Ciastka możesz sobie wyłączyć w swojej przeglądarce a i tak wszystko będzie działało. Chyba.