Warszawska Szkoła Alpinizmu

AKTUALNOŚCI

Kurs ściankowy 13.02.2019
kursy wspinaczkowe 2019 Najbliższe spotkanie informacyjne kursu ściankowego odbędzie się dnia 13.02.2019 o g. 19.00 Na sciance wspinaczkowej UW przy ul. Banacha 2a.
Na kurs można zgłosić się mailem, lub wypełniając formularz

2016-05-04 godz. 19.00
W budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16, odbędzie się wykład z teorii asekuracji i sprzętu. Wykład jest obowiązkowy dla uczestników kursu ściankowego. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

2014-12-12 - 2014-12-14
kursy wspinaczkowe 2014 Polski Związek Alpinizmu zorganizował swoim instruktorom szkolenie z pomocy przedmedycznej. Zajęcia zostały poprowadzone przez TOPR w Zakopanem. Podczas trzech dni przećwiczyliśmy szereg scenariuszy wypadków i zachorowań. Kurs uważam za świetnie zorganizowany i mam nadzieję nie korzystać ze zdobytej na nim wiedzy.

Janek Appelt Założył bazę wysuniętą szkoły w Andaluzji. Wraz z bazą założył BLOG

Dla członków KW Warszawa wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 10%

LINKI - INNE CIEKAWE STRONY

Kursy wspinaczkowe warszawa

Janek Appelt

Wspina się od 1996 roku. Wspinał się w Tatrach Wysokich, Alpach Zachodnich (rejon Chamonix), dolinie Yosemite, Dolomitach, Dachsteinie, Hochswabie oraz w wielu skałkowych rejonach Europy i USA. Najbardziej lubi wielowyciągowe wspinaczki górskie na wysokich ścianach - zarówno jednodniowe, przy których należy się sprężać, by wyjść ze ściany za dnia, jak i kilkudniowe, połączone z biwakami w ścianie - najlepiej zaplanowanymi (niektórzy, zwą to stylem barokowym ;). Jako członek Speleoklubu Warszawskiego brał udział w eksploracji tatrzańskich jaskiń: Kasprowej Niżniej, Miętusiej i Wielkiej śnieżnej - wspinaczka po mokrej, zabłoconej skale i w ciemnościach ma swój specyficzny urok. Miłośnik dobrej kuchni i świeżo parzonej kawy. Posiada stopień Instruktora Wspinaczki Sportowej AWF oraz Instruktora Wspinaczki Skalnej PZA. Obecnie rezyduje w Andaluzji. Prowadzi bloga.

Warszawska Szkoła Alpinizmu 2014
Wojtek Michalski - tel. 505-614-460    Janek Appelt - tel. 502-344-720
Uwaga - wspinanie jest niebezpieczne, a co gorsza nasza strona korzysta z ciastek.
Od ciastek rośnie brzuch i wypadają zęby. Od wspinania możesz złamać nogę a nawet umrzeć. Ciastka możesz sobie wyłączyć w swojej przeglądarce a i tak wszystko będzie działało. Chyba.