Warszawska Szkoła Alpinizmu

AKTUALNOŚCI

Kurs ściankowy 13.02.2019
kursy wspinaczkowe 2019 Najbliższe spotkanie informacyjne kursu ściankowego odbędzie się dnia 13.02.2019 o g. 19.00 Na sciance wspinaczkowej UW przy ul. Banacha 2a.
Na kurs można zgłosić się mailem, lub wypełniając formularz

2016-05-04 godz. 19.00
W budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16, odbędzie się wykład z teorii asekuracji i sprzętu. Wykład jest obowiązkowy dla uczestników kursu ściankowego. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

2014-12-12 - 2014-12-14
kursy wspinaczkowe 2014 Polski Związek Alpinizmu zorganizował swoim instruktorom szkolenie z pomocy przedmedycznej. Zajęcia zostały poprowadzone przez TOPR w Zakopanem. Podczas trzech dni przećwiczyliśmy szereg scenariuszy wypadków i zachorowań. Kurs uważam za świetnie zorganizowany i mam nadzieję nie korzystać ze zdobytej na nim wiedzy.

Janek Appelt Założył bazę wysuniętą szkoły w Andaluzji. Wraz z bazą założył BLOG

Dla członków KW Warszawa wszystkie kursy oferujemy ze zniżką 10%

LINKI - INNE CIEKAWE STRONY

Kursy wspinaczkowe warszawa

Wojtek Michalski

Edukację wspinaczkową zacząłem w 1996 roku. Od tego czasu wspinam się tyle ile mogę - najchętniej w górach. Do tej pory odwiedziłem wspinaczkowo takie rejony, jak: Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie, Bergell (Alpy Szwajcarskie), Hoellenthall (Alpy Austriackie), Dolomity (Alpy, Tyrol), Romsdal (Góry Norwegii), Rejon Chamonix, Vercors (Alpy Francuskie), Paklenica (Góry Chorwacji). Powtórzyłem tam ponad 170 dróg o charakterze górskim. Bardzo lubię też wspinaczkę skałkową. Najczęściej uprawiam ją na Jurze Północnej, ale odwiedzam także skałki Rudaw Janowickich, Piaskowce Hejszowiny i okolic Żywca, Włochy, Hiszpanię, Grecję, Chorwację i Francję. W wspinaczce sportowej preferuję drogi o nikczemnej cyfrze i towarzyszącym jej zaskakująco wysokich trudnościach. Szukam "czystego sześćpółtora".

Jako członek Speleoklubu Warszawskiego brałem udział w eksploracji kilku tatrzańskich jaskiń (Kasprowa Niżnia, Miętusia, Wielka Śnieżna). Instruktorem Wspinaczki Sportowej AWF jestem od 2003 roku. Od 2007 roku jestem także Instruktorem Wspinaczki Skalnej PZA.

Warszawska Szkoła Alpinizmu 2014
Wojtek Michalski - tel. 505-614-460    Janek Appelt - tel. 502-344-720
Uwaga - wspinanie jest niebezpieczne, a co gorsza nasza strona korzysta z ciastek.
Od ciastek rośnie brzuch i wypadają zęby. Od wspinania możesz złamać nogę a nawet umrzeć. Ciastka możesz sobie wyłączyć w swojej przeglądarce a i tak wszystko będzie działało. Chyba.